fbpx

-

Kopana le Sehlopha sa Rōna

Sekolo sa Puo sa BLI

Setšoantšo sa sehlopha sa BLI se keteka letsatsi la tsoalo.

Sehlopha sa rona se makatsang

Kopana le sehlopha sa rona se makatsang

Senepe sa Marcela Esquenazi, Mopresidente oa Sekolo sa Puo sa BLI, a ea ketsahalong ea ICEF.

Marcela Esquenazi

Mopresidente

marceske@bli.ca

Martina Sacco

motsamaisi oa ts'ebetso

m.sacco@bli.ca

Hlooho ea Sara Montgomery, Motsamaisi oa Lithuto Sekolong sa Puo sa BLI.

Sara Montgomery

Motsamaisi oa Thuto

Headshot ea Idriss Zith, BLI Quebec Director.

Idriss Zith

Motsamaisi oa Khamphase ea Quebec

idriss@bli.ca

Headshot ea Stephania Faustin, Mookameli oa Lichelete Sekolong sa Puo sa BLI.

Stephania Faustin

Motsamaisi oa Lichelete

Yhania Munoz

Mohokahanyi oa Kamohelo le Tlhokomelo

y.munoz@bli.ca

Diana Martinez

Mohokahanyi oa Khoebo

d.martinez@bli.ca

Gilberto Fuentes

Mohokahanyi oa Thekiso

g.fuentes@bli.ca

Hlooho ea Sara Montgomery, Motsamaisi oa Lithuto Sekolong sa Puo sa BLI.

Sara Montgomery

Motsamaisi oa Thuto

Headshot ea Courtney Anderson, Mohokahanyi oa Thuto ea Senyesemane Sekolong sa Puo sa BLI.

Courtney Anderson

Mohokahanyi oa Thuto ea Senyesemane

courtney@bli.ca

Headshot ea Wai In Chan, Mohokahanyi oa Litsamaiso tsa Senyesemane Sekolong sa Puo sa BLI.

Wai In Chan

Mohokahanyi oa Litsamaiso tsa Senyesemane

wai@bli.ca

Hlooho ea Reyhaneh Tarki, Mohokahanyi oa Lithuto tsa Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Reyhaneh Tarki

Mohokahanyi oa Thuto ea Fora

r.tarki@bli.ca

Headshot ea Idriss Zith, BLI Quebec Director.

Idriss Zith

Motsamaisi oa BLI Quebec

idriss@bli.ca

Setšoantšo sa hlooho sa Diego Noriega, Mookameli oa BLI Quebec.

Diego Noriega

Motsamaisi - BLI Quebec

diego@bli.ca

Ricardo

Seasonal English Administrative Assistant & Teacher

Anh Pham

Mothusi oa Tsamaiso ea Senyesemane & Mosuoe

anh@bli.ca

Nathalia Romero

Mothusi oa Tsamaiso ea Fora

blicanada@bli.ca

Headshot ea Karen Wenzel, Mothusi oa Tsamaiso le Mookameli oa Media Media Sekolong sa Puo sa BLI Quebec.

Karen Wenzel

Mothusi oa Tsamaiso/Mecha ea litaba ea Sechaba e ikarabellang Quebec

receptionquebec@bli.ca

Najat Younis

Mosuoe e

Samira Mammadova

Mosuoe e

Phoebe Craig

Mosuoe e

Jennifer Clark

Mosuoe e

SEYED JAMAL HEMATI

Mosuoe e

Brent Gerchicoff

Mosuoe e

Phuong Anh

Mosuoe ea Inthaneteng

Lucas Cober

Mosuoe e

Kenny Wee

Mosuoe e

Damier Smith

Mosuoe e

Fabio Souza

Mosuoe e

Mehrdad Kamali

Mosuoe e

Martin Aronson

Mosuoe e

Mozhgan Soghani

Mosuoe e

Jonathan Cordeau

Mosuoe e

Perry Marovitch

Mosuoe e

Carlos Celis

Mosuoe e

Domenica Almendariz

Mosuoe e

Mohsen

Mosuoe e

Headshot of Irish, tichere ea inthaneteng Sekolong sa Puo sa BLI.

Irish

Mosuoe ea Inthaneteng

Sehlooho sa Toktam, tichere ea inthaneteng Sekolong sa Puo sa BLI.

Toktam

Mosuoe ea Inthaneteng

Headshot of Nanor, mosuoe oa inthaneteng Sekolong sa Puo sa BLI.

Nanor

Mosuoe ea Inthaneteng

Headshot ea Babak Khoshnevisan, tichere Sekolong sa Puo sa BLI.

Babak Khoshnevisan

Mosuoe e

Headshot ea Sabrina Meftali, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Sabrina Meftali

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Malik Bendjaballah, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI.

Malik Bendjaballah

Mosuoe oa Sefora

Wissam Abdelkader-Mekki

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Alexandra Lagoudaki, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI.

Alexandra Lagoudaki

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Arezou Hassan, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Arezou Hassan

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Bouchra Dahi, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI.

Bouchra Dahi

Mosuoe oa Sefora

Hlooho ea Hassan Mohamadou, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Hassan Mohamadou

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Manon Martelli, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI.

Manon Martelli

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Kiasa Nazeran, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI.

Kiasa Nazeran

Mosuoe oa Sefora

Hlooho ea Elham Afandi, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Elham Afandi

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Maryam Rezaei, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Maryam Rezaei

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Ikram Abbes, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI.

Ikram Abbes

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Zahra Sohrabizadeh, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Zahra Sohrabizadeh

Mosuoe oa Sefora

Hlooho ea Kautar Rouibaa, Mosuoe oa Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Kautar Rouibaa

Mosuoe oa Sefora

Hlooho ea Grace Dahrouj, Mosuoe oa Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Grace Dahrouj

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Jean Charles Castilloux, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Jean Charles Castilloux

Mosuoe oa Sefora

Hlooho ea Justine Aubry, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

Justine Aubry

Mosuoe oa Sefora

Setšoantšo sa hlooho sa Salomé Watteau, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI, se nang le maikutlo a botsoalle.

Salomé Watteau

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Audrey Esparto, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI.

Audrey Esparto

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Christiane Bruyere, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI.

CHRISTIANE BRUYERE

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Patrice L'Heureux, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo sa BLI, ka pososelo e amohelehang.

Patrice L'Heureux

Mosuoe oa Sefora

Headshot ea Eris Leroy, tichere ea Sefora Sekolong sa Puo ea BLI, a bososela ka mofuthu.

Eris Leroy

Mosuoe oa Sefora

Sets'oants'o sa sebaka sa setšoantšo - Graphic of a moose.

Mohamed Houssem Ben Mahmoud

Tichere ea Senyesemane

Sets'oants'o sa sebaka sa setšoantšo - Graphic of a moose.

Michal Pawica

Tichere ea Senyesemane

Sets'oants'o sa sebaka sa setšoantšo - Graphic of a moose.

Salma Brini

Tichere ea Senyesemane

Jessica Pimentel

Lefapha la Matlo

studentservices@bli.ca

Yhania Munoz

Merero e Khethehileng le Mohokahanyi oa Tsela

pathway.coordinator@bli.ca

Shereesa Jackson

Motlatsi oa Motsamaisi

s.jackson@bli.ca

Diana Martinez

Mohokahanyi oa Khoebo

d.martinez@bli.ca

Gilberto Fuentes

Mohokahanyi oa Thekiso

g.fuentes@bli.ca

Headshot ea Inseop Sim, Mohokahanyi oa Lipapatso oa Sehlopha sa Asia Sekolong sa Puo sa BLI.

Inseop Sim

Mohokahanyi oa Lipapatso Sehlopha sa Asia

sim@bli.ca

Cerella Tran

mogakolodi wa

cerella@bli.ca

Headshot ea Joyce Jiang, Moeletsi oa Sechaena Sekolong sa Puo sa BLI.

Joyce Jiang

Moeletsi oa China

support@bli.ca

Elia González

Moeletsi oa Latinoamerica

elia@bli.ca

Bruna Brandao

Moeletsi oa Brazil

b.brandao@bli.ca

Akane Yamagishi

Moeletsi oa Japane

akane@bli.ca

Headshot ea Kate Lee, Moeletsi oa Korean Sekolong sa Puo sa BLI.

Kate Lee

Moeletsi oa Korea

k.lee@bli.ca

Sehlooho sa Thuy Trang Cao, Moeletsi oa Sevietnam Sekolong sa Puo sa BLI.

Thuy Trang Cao

Moeletsi oa Vietnam

trang@bli.ca

Headshot ea Tania Tejeda, Moeletsi oa Latin America oa Sekolo sa Puo sa BLI.

Tania Tejeda

Latin America - Moeletsi

t.tejada@bli.ca

Headshot ea Mariela Ramos, Moeletsi Sekolong sa Puo sa BLI.

Mariela Ramos

mogakolodi wa

m.ramos@bli.ca

Hlooho ea Daniela Duarte, Moeletsi oa Latin America oa Montreal bakeng sa Sekolo sa Puo sa BLI.

Daniela Duarte

Moeletsi oa Latin America

daniela@bli.ca

Headshot of Dan, moeletsi oa seithuti Sekolong sa Puo sa BLI, a eme ka kholiseho ka pel'a mokokotlo oa lefatše.

DAN OMARI

Europe le Afrika

dan@bli.ca

FELIPE ROSA

Moeletsi oa Brazil

Filipe@bli.ca

Martina Sacco

motsamaisi oa ts'ebetso

m.sacco@bli.ca

Yhania Munoz

Mohokahanyi oa Kamohelo le Tlhokomelo

y.munoz@bli.ca

Setlhogo sa ga Juan Pablo Sanchez, Moamogedi wa Khamphase e Kgolo kwa Sekolong sa Puo sa BLI.

Juan Pablo Sanchez

Kamohelo ea Khamphase e ka Sehloohong

receptionmontreal@bli.ca

Headshot ea Jean Paul Jimenez, Basebetsi ba Tlhokomelo Sekolong sa Puo ea BLI.

Jean Paul Jimenez

Maintenance

Hlooho ea Sonia Fusco, Basebetsi ba Tlhokomelo Sekolong sa Puo sa BLI.

Sonia Fusco

Maintenance

Headshot ea Yenny Martinez, Basebetsi ba Tlhokomelo Sekolong sa Puo ea BLI.

Yenny Martinez

Maintenance

Headshot ea Milena Cortes, Basebetsi ba Tlhokomelo Quebec bakeng sa Sekolo sa Puo sa BLI.

Milena CORTES

Tlhokomelo Quebec

Nathalia Romero

Kamohelo ea Khamphase ea Fora

blicanada@bli.ca

Headshot ea Stephania Faustin, Mookameli oa Lichelete Sekolong sa Puo sa BLI.

Stephania Faustin

Motsamaisi oa Lichelete

Headshot ea Nastaran Abeso, Liakhaonto tse Lefshoang Sekolong sa Puo sa BLI.

Nastaran Abeso

Ak'haonte e Lefshoang

Sehlooho sa Simran Kaur, Litlaleho tse Amoheloang Sekolong sa Puo sa BLI.

Simran Kaur

Likamohelo tsa akhaonto

Headshot ea Mishelle Lam, Content and Graphic Designer at BLI Language School.

Mishelle Lam

Moqapi oa litaba le litšoantšo

mishelle@bli.ca

Hlooho ea Ileana Mendoza, Mohokahanyi oa Lipuisano Sekolong sa Puo sa BLI.

Ileana Mendoza

Mohokahanyi oa Lipuisano

ileana@bli.ca

Setšoantšo sa Raphael, mookameli oa mecha ea litaba ea sechaba le moqapi oa websaete Sekolong sa Puo sa BLI, a itlhalosa ka kholiseho.

Raphael Angelim

Moqapi oa Websaete le Mookameli oa Mecha ea Sechaba

blilingual@bli.ca